Venetiansk skola, Tre stilleben med fåglar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

VENETIANSK SKOLA
1700-tal
Stilleben med blommor och fåglar
Olja på duk, tre stycken, 50 x 64 cm vardera. (3)
Märkta T432, T433, T434

Dörröverstycken

1643

2020-12-09