Venetiansk skola Stilleben med blommor, ett par

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

VENETIANSK SKOLA
1700-tal
Stilleben med blommor, ett par
Olja på duk, vardera 68,5 x 54,5 cm

1641

2020-12-09