Trädgårdsskulpturer, liggande lejon

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1900-talets första hälft, i form av liggande lejon, bemålad komposit, höjd 52, 73 x 31 cm, utomhuspatina, nagg

1172

2020-12-09