Shirvan gallerimatta från 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SHIRVAN, antik 1800-talets andra hälft, galleri, 330 x 105-110 cm

PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm

1413

2020-12-09