Rufin Gavrilovich Sudkovsky Kustlandskap från Krim

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

RUFIN GAVRILOVICH SUDKOVSKY
Ukraina 1850-1885
Ett par skisser med kustlandskap från Krim
Signerade. Olja på duk, vardera 13,5 x 19 cm.
(2)

1633

2020-12-09