Prins Eugen, Motiv från Örberga

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PRINS EUGEN
1865-1947
Motiv från Örberga
Signerad Eugen. Olja på pannå, 19 x 27 cm
Signerad och daterad på baksidan 'Studie Örb. VIII 1920 Eugen'.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1559

2020-12-09