Semiantik Pekingmatta från 1920-30-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

PEKING, Kina, semiantik 1920-30-tal, 415 x 315 cm, stor lagning, fläckar

1431

2020-12-09