Oskar Bergman, Vårens ankomst

Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst
Oskar Bergman, Vårens ankomst

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Vårens ankomst
Signerad Oskar Bergman. Akvarell på papper, 19 x 14 cm.

1584

2020-12-09