Oskar Bergman Havsutsikt med kobbar - aftonrodnad

Klubbat för:

46000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Havsutsikt med kobbar - aftonrodnad
Signerad och daterad Oskar Bergman juni 1919. Akvarell och krita, 36 x 50 cm

1587

2020-12-09