Olof Krumlinde, Arild

Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild
Olof Krumlinde, Arild

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

OLOF KRUMLINDE
1856-1945
I hamnen - Arild
Signerad och daterad Olof Krumlinde 1897. Olja på duk, 50 x 75,5 cm.

PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Stora Kvalitén, våren 2006, katalognr 2194

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1538

2020-12-09