Karl Nordström, Motiv från Tjörn

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

KARL NORDSTRÖM
1855-1923
Motiv från Tjörn
Signerad och daterad Karl Nordström Säbylund aug 1899. Blandteknik, 40 x 54 cm.

1591

2020-12-09