Karl Nordström, Berget vid Kyrkesund

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

KARL NORDSTRÖM
1855-1923
Berget vid Kyrkesund
Signerad med initialer K.N. Olja på duk, 96 x 125 cm.

1574

2020-12-09