Jean Jacquin, Interiör från ett tavelgalleri

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JEAN JACQUIN
Frankrike 1606-1683
Interiör från ett tavelgalleri
Signerad J. Jacquin. Olja på duk, 37 x 62,5 cm

1642

2020-12-09