Jan van Oolen, hans art, En tupp i hönsgården

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JAN VAN OOLEN
hans art, 1700-tal
En tupp i hönsgården
Olja på duk, 99 x 118 cm.

1647

2020-12-09