Jacob Ferdinand Voet, tillskriven, Porträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

JACOB FERDINAND VOET
Antwerpen ca 1639- Paris ca 1689/1700, tillskriven
Porträtt sannolikt föreställande Maria Ortensia Biscia del Drago
Olja på duk, 74 x 60 cm
Skulpterad och förgylld samtida ram med dekor av växtornamentik

1644

2020-12-09