IvanAlekseevic Vladimirov Polis som läser sin post

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

IVAN ALEKSEEVIV VLADIMIROV
Ryssland 1869-1947
Polis som läser sin post
Signerad och daterad 1920. Olja på duk fäst på kartong, 20,5 x 14,5 cm, oramad

1631

2020-12-09