Herman Funch, Gravhundehvalpe med et ködben

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HERMAN FUNCH
Danmark 1841-1919
Gravhundehvalpe med et kødben
Signerad och daterad H. Funch 94. Olja på duk, 41 x 61 cm.

1612

2020-12-09