Henry Redmore, tillskriven, Skeppsbrott

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HENRY REDMORE
England 1820-1887, tillskriven
Skeppsbrott
Signerad och daterad H Redmore 1875. Olja på duk, 64 x 113 cm.

1620

2020-12-09