Henrik Nordenberg, Flicka med nejlikor

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HENRIK NORDENBERG
1857-1928
Flicka med nejlikor
Signerad h Nordenberg. Olja på pannå, 24 x 17,9 cm.

1529

2020-12-09