Helmer Osslund, Parismotiv

Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv
Helmer Osslund, Parismotiv

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Parismotiv
Signerad H. Osslund. Olja på pannå, 18 x 25 cm.

1454

2020-12-09