Heinrich Abel Seyffert Porträtt i pastell

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

HEINRICH ABEL SEYFFERT
Tyskland, 1768-1834
Porträtt av herreman
Signerad och daterad Seyffert pinx. Pastell, oval 36 x 29 cm

1636

2020-12-09