Gustaf Rydberg, Tidig sommardag

Klubbat för:

13000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

GUSTAF RYDBERG
1835-1933
Tidig sommardag
Signerad och daterad G Rydberg -95. Olja på pannå, 16 x 26 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1480

2020-12-09