Ghiordes antik bönematta

Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta
Ghiordes antik bönematta

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

GHIORDES/GÖRDES, antik 1800-talets andra del, bönematta, med motiv av träd, 180 x 115 cm, renoverad, lagningar, båda kortsidorna nyknutna

PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm

1405

2020-12-09