Georges Hanna Sabbagh, Naken modell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

GEORGES HANNA SABBAGH
Frankrike 1887-1951
Naken modell
Signerad och daterad G H Sabbagh -26. Olja på duk, 73 x 60 cm

1634

2020-12-09