Georg Hansen, Tidig vårdag på Haga

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

GEORG HANSEN
1868-1932
Tidig vårdag på Haga
Signerad och daterad Georg Hansen 1899. Olja på pannå, 29 x 45,5 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1463

2020-12-09