Efim Tikhmenev, Höstlandskap med jägare och räv

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

EFIM TIKHMENEV
Ryssland, 1869-1934
Höstlandskap med jägare och räv
Signerad med kyrilliska bokstäver och daterad 1905. Olja på duk, 58 x 47 cm

1632

2020-12-09