Eero Järnefelt, Sjölandskap

Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap
Eero Järnefelt, Sjölandskap

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

EERO JÄRNEFELT
Finland 1863-1937
Sjölandskap
Signerad Eero Järnefelt. Akvarell på papper monterad på duk, 23 x 30 cm.

1614

2020-12-09