Christian Krohg, Kong Sverre i ruskevær

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

CHRISTIAN KROHG
Norge 1852-1925
Kong Sverre i ruskevær
Signerad C Krohg. Olja på pannå av papp, 70 x 51 cm.

1622

2020-12-09