AXEL KULLE: Åh hå ja ja

AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja
AXEL KULLE: Åh hå ja ja

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

AXEL KULLE
1846-1908
Åh hå ja ja
Signerad och daterad AXEL. KULLE 86. Olja på duk, 42 x 31 cm.

PROVENIENS
Professor Julis Kronberg, Lilla Skuggan, Stockholm.

1534

2020-12-09