Antik Ushak från första hälften av 1800-talet

Klubbat för:

11000 SEK

10 000-12 000 SEK

USHAK, antik från första hälften av 1800-talet, bönematta, 195 x 133 cm, lagningar, ena hörnan nyknuten, äldre malskador

PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm

1406

2020-12-09