Antik Bidjar kelleh

Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh
Antik Bidjar kelleh

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

BIDJAR, antik omkring 1900, kelleh, 352 x 162 cm, renoverad, flera lagningar, ena kortsidan nyknuten och andra kortsidan med slitage

1422

2020-12-09