Anshelm Schultzberg, Winterweg

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Vinterväg
Signerad och daterad A Schultzberg 1909. Olja på duk, 75 x 102 cm

1581

2020-12-09