Anna Gardell-Ericson, Idylliskt kustlandskap

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

ANNA GARDELL-ERICSON
1853-1939
Idylliskt skymningslandskap från Särö
Signerad Anna Gardell-Ericson Särö. Akvarell på papper, 40 x 58 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

1540

2020-12-09