Anders Zorn, Maja von Heijne

Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne
Anders Zorn, Maja von Heijne

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ANDERS ZORN
1860-1920
Maja von Heijne
Signerad Zorn. Etsning, I 24 x 19,5 cm

LITTERATUR: Asplund 150, Hjert & Hjert 99, ZG 150, 2 état, mycket sällsynt

1595

2020-12-09