Klubbat för:
12000 SEK
12 000-15 000 SEK
ANATOLISK MATTA, ev. Istanbul, antik slutet av 1800-talet, bönematta, silke på silkesvarp, 160 x 115 cm, lagningar, skador, hål
PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm
1409
2020-12-09