Anatolisk antik matta

Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta
Anatolisk antik matta

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ANATOLISK MATTA, antik från slutet av 1700-talet eller början av 1800-talet, mot röd botten med medaljonger, 287 x 145 cm, renoverad

PROVENIENS
Senem Arhan, Stockholm

1410

2020-12-09