Aert de Gelder, hans efterföljare, Figurscen

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

AERT DE GELDER
hans efterföljare, holländsk skola, 1700-tal
Figurscen
Olja på duk, 48,5 x 60,5 cm

1639

2020-12-09