Trädgårdsskulpturer, 1800-talets slut

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, ett par, 1800-talets slut, i form av liggande lejon, skulpterad sandsten, höjd 61, 103 x 35 cm, ställvisa avslag och nagg, utomhuspatina

147

2020-06-10