Thure Cederström ,

Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,
Thure Cederström ,

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

THURE CEDERSTRÖM
1843-1924
Kyrkointeriör med samtalande präster
Signerad Th. Cederström München. Olja på duk, 76 x 60 com.

337

2020-06-10