Taburetter, empire

Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire
Taburetter, empire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TABURETTER, ett par, empire, massiv mahogny med träskuren dekor, korslagda ben med tassfötter, profilerat tvärstag, sitthöjd 41 cm, slitage, lagningar, smärre kompletteringar

32

2020-06-10