Stenbord, 17/1800-tal

Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal
Stenbord, 17/1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

STENBORD, Skåne 17/1800-tal, skiva av komstasten, underrede i ek och furu med balusterformade ben med fotkryss, sarg med en låda, höjd 80, 162 x 83 cm, slitage, underrede kompletterat

65

2020-06-10