Skrivbord, empire

Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire
Skrivbord, empire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

SKRIVBORD, empire, Frankrike, fanerat med mahogny på stomme av ek, skinnklädd skiva med guldsnitt, kortsidor med skinnklädda utdragskivor, delvis förgyllda beslag, fem lådor delvis med inredning, raka avsmalnade ben med fothylsor och hjultrissor, två nycklar medföljer, höjd 80, 152 x 82 cm, smärre fanerskador och lagningar, beslagskompletteringar

110

2020-06-10