Skåp, senempire

Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire
Skåp, senempire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

SKÅP, ett par, senempire, östersjöområdet, fanerade med mahogny och valnöt, krönet med akantusdekor i pastellage, förgyllt med polerat guld och slagmetall, vitrindörrar med spetsbågiga spröjs, öppningar med spegelinredning, inredning av hyllor och lådor, utdragbara avlastningsytor, nyckelbössningar av mässing, förgyllda låskistor i mässing, höjd 241, 47 x 51 cm, obetydliga skador och lagningar, spår av igensatta hål, senare fötter

84

2020-06-10