Severin Nilson, Sommarlandskap från Brosjön

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

SEVERIN NILSON
1846-1918
Sommarlandskap från Brosjön, Kolmården
Signerad Severin Nilson. Olja på duk, 67 x 100 cm.

287

2020-06-10