Severin Nilson, Skymning vid kusten

Klubbat för:

7500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

SEVERIN NILSON
1846-1918
Skymning vid kusten
Signerad Severin Nilson. Olja på pannå, 28 x 47 cm.

290

2020-06-10