Ram, 1800-talets första hälft

Ram, 1800-talets första hälft
Ram, 1800-talets första hälft
Ram, 1800-talets första hälft
Ram, 1800-talets första hälft

Klubbat för:

5000 SEK

Utropspris

5 000-6 000 SEK

RAM, 1800-talets första hälft, matterad och polerad brännförgylld brons, dekor av palmetter och växtornamentik, 18 x 16, innermått ca 13 x 12 cm

152

2020-06-10