Per Tellander, Interiör

Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör
Per Tellander, Interiör

Klubbat för:

9000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

PER TELLANDER
1876-1951
Interiör i månsken
Signerad och daterad P. Tellander 1925. Pastell på duk, 60 x 68 cm

307

2020-06-10