Oskar Bergman, Våren har kommit

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

OSKAR BERGMAN
1879-1963
Våren har kommit
Signerad Oskar Bergman. Akvarell på papper, 18 x 12,5 cm.

PROVENIENS
Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

303

2020-06-10