Olle Hjortzberg, Gula rosor i silverpokal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

18 000-20 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Gula rosor i silverpokal
Signerad och daterad Olle Hjortzberg 1942. Olja på duk, 54 x 44 cm

294

2020-06-10