Olle Hjortzberg, Blåklockor

Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor
Olle Hjortzberg, Blåklockor

Klubbat för:

17000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

OLLE HJORTZBERG
1872-1959
Blåklockor
Signerad O. Hjortzberg. Olja på duk, 32 x 23 cm.
På baksidan dedikation av konstnären

296

2020-06-10